komercni-interiery

Komerční interiéry

„Hledáte kvalitní nábytek do Vaší kanceláře nebo chcete vybavit Vaši restauraci novým a moderním nábytkem?​

 

Naší snahou je to, aby nábytek, který našim klientům dodáváme splňoval veškeré požadavky na jeho funkci a zároveň vydržel větší zátěž spojenou s provozem kanceláří nebo gastronomického zařízení

Používáme tradiční i moderní materiály, které jsou dostatečně odolné proti poškození a nejsou tolik náchylné na dlouhodobou zátěž. Je jen na Vás jaký design a materiál si zvolíte a my se o vše poté postaráme.“

 

Josef Krauskopf

Nehořlavé obklady

nehorlave-obklady

Kanceláře

kancelare

Restaurace

restaurace

Bary

bary

Hotely a penziony

hotely

Cukrárny a kavárny

cukrarny

Realizujeme pro Vás

Provádíme realizace interiérů restaurací, barů, kancelářských prostor, ale i hotelů a penziónů.

Design interiéru má velmi významný vliv na vnímání hostů, na to jak se ve vašem podniku budou cítit, jestli se k vám vrátí, nebo jestli vás doporučí svým známým.

Při navrhování a realizacích interiérů společenských a gastronomických podniků klademe důraz na originální a funkční designové řešení interiérů, vysokou kvalitu řemeslného zpracování v neposlední řadě na praktičnost a funkčnost námi nabízeného nábytku.

Nabízíme návrhy interiérů, výrobu nábytku na míru, montáž nábytku, nákup nábytku a jeho instalaci. Dále vybavení hotelů jako jsou recepční pulty, barové pulty, nábytek do restaurace, vestavěné skříně, šatny, šatní skříně, komody, postele, koupelnový nábytek, dětský nábytek, kuchyňské linky, recepce a nábytek určený do zázemí hotelového personálu.

Napište nám

Jméno
Neplatný Vstup

Telefon
Neplatný Vstup

Co Vás zajímá
Neplatný Vstup

Opište kód(*)
Opište kód Neplatný Vstup

Copyright © 1996 - 2024 DŘEVO PRO spol. s r.o. Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies.
Vytvořeno v Unismini