ostatni-interiery

Ostatní interiéry

Jsme schopni vyrobit pro Vás jakýkoliv typ nábytku do domu, bytu či na zahradu. Od atypického moderního stylu až po historické kousky s využitím různých typů dřeva.

 

Od ložnice přes obývací pokoj až po dětský pokojíček. Šatních skříně, komody, stolky, ale i dveře a podlahy. Vybavíme Vám celou Vaši domácnost podle Vašich představ k vaší spokojenosti.

 

Josef Krauskopf

Realizace návrhů

navrhy

Individuální řešení

namiru

Výroba na míru

vyroba

Doprava a montáž

stehovani

Ložnice

Chcete vybavit ložnici kvalitním a hezkým nábytkem? Hledáte luxus a pohodlí? Čekáme na Vaše specifické požadavky a jsme schopni vyrobit nábytek do ložnice z moderních a klasických materiálů. Rádi Vám vyrobíme i nábytek z čistě přírodních materiálů s povrchovou úpravou na bázi přírodních olejů a vosků. Nábytek do ložnice Vám vyrábíme z důrazem na vysokou kvalitu, aby Vám sloužil dlouhá léta. Zároveň dbáme na to, aby estetická a užitná úroveň byla co možná nejvyšší a odpovídala Vašim představám. Postele vyrábíme na míru v materiálu, designu a ve velikosti jakou si zvolíte, takže si u nás vybere každý. Patra na spaní vyrábíme z dřevěného masivu, lakované oceli, nebo broušené oceli.

Vyrobíme pro Vás

 • Šatny
 • Skříně na míru
 • Komody
 • Vestavěné skříně
 • Šatní skříně
 • Postele

Obývací pokoje

Obývací pokoj je takzvaným krbem domova. Je to místnost, kde se rodina schází po náročném pracovním dni, místnost, kde se vítají hosté a tak se stává i vizitkou domácnosti. Proto je důležité jak správné rozvržení, kombinace materiálů a barev, tak aby byl obývací pokoj pohodlný, ale i praktický a designový. Jsme připraveni Vám vyrobit nábytek přesně dle Vašich představ.

Zároveň navrhujeme a vyrábíme knihovny, skříně na míru a další nábytek na zakázku do obývacích pokojů, pracoven, kanceláří, učeben, společenských prostor, chodeb a předsíní.

Vestavěné skříně

Správně navržená šatní skříň nabízí spousty důležitých úložných prostorů, jak na šaty, boty, tak i domácí nezbytnosti, jako žehlicí prkno, vysavač apod. Dle prostorů se nabízí dvě varianty šatních skříní a to volně stojící, nebo vestavěné. Vestavěné šatní skříně se v dnešní době stávají čím dál více žádaným doplňkem domácností. Díky vestavným skříním získáte originální nábytek a velký úložný prostor.

Vyrábíme moderní i klasické vestavěné skříně na míru danému prostoru, který pro ně vymezuje tvar a velikost. Správně navržená vestavěná skříň je velice praktická úspora místa a v neposlední řadě i designový doplněk. Uděláme Vám návrh, správně rozvrhneme prostor, aby byl maximálně využit, a sladíme odstíny a materiály tak, aby ladily s ostatním zařízením místnosti.

U nás si vyberete z velkého množství deskového materiálu, designových výplní z bambusových výpletů, barevných skel i tuzemských a exotických dřevin tak i různých drátěných šatních programů od firem IDEALTRADE a MIVOKOR.

Dětské pokoje

S námi můžete dát prostor vaší představivosti a fantazii a výběr designu interiéru dětského pokoje a nábytku se pro vás může stát zábavou. Nábytek pro děti navrhujeme podle Vašich požadavků, takže každý kus nábytku je originál.

Bohužel je někdy zvykem vybavovat tyto místnosti levným nebo již použitým nábytkem, což není vždy správná volba. Měl by se klást větší důraz na výběr nábytku pro děti, tak aby byl pevný, bezpečný a z materiálů, které jsou zdravotně naprosto nezávadné. Velice se nám a našim zákazníkům osvědčil dětský nábytek ze smrkového masivu v tloušťce 28mm s pěkně zakulacenými hranami. Jsme schopni Vám vyrobit i jakýkoliv jiný nábytek pro děti dle Vašich představ.

Dětské pokoje a dětský nábytek navrhujeme individuálně a vždy se snažíme o to, aby bylo vybavení dětského pokoje a nábytek nejen hezký, ale i dokonale funkční a aby splňoval veškeré bezpečnostní a ekologické normy.

Navrhneme a vyrobíme pro Vás

 • Dětské postele
 • Patrové postele
 • Patra na spaní
 • Dětské koutky
 • Vestavěné skříně
 • Boxy na hračky
 • Police
 • Další dětský nábytek na zakázku

Postele

Většina z nás má zdravotní problémy s páteří. Nezdravý způsob života a trvalé přetěžování pohybového aparátu vyvolává nepříjemné bolesti zad i končetin. Večer usínáme s nadějí, že se náš stav během spánku zlepší. Často se však probouzíme celí rozlámaní, bez úlevy. Na vině nemusí být jen stres a fyzická únava, příčinou může být také nesprávné lůžko. Základní podmínkou zdravého spánku, který přináší tolik potřebný odpočinek, je anatomicky správná poloha těla během spánku. Matrace, na které spíme mnoho hodin, musí naší páteř pevně podpírat. Nesmí však být na tolik tvrdá, aby ji násilně tlačila do nepřirozené polohy a deformovala ji.

Přicházíme k Vám s nabídkou postelí vyrobených přímo dle vašich představ, s ohledem na ergonomii a pravidla zdravého spánku. Dodáme a nainstalujeme vám kompletní řešení včetně zdravotních matrací a roštů od různých výrobců.

Dodáváme

 • Klasické jednolůžkové postele
 • Manželské postele
 • Postele s úložným prostorem
 • Poschoďové postele
 • Dětské postele
 • Patra na spaní

Napište nám

Jméno
Neplatný Vstup

Telefon
Neplatný Vstup

Co Vás zajímá
Neplatný Vstup

Opište kód(*)
Opište kód Neplatný Vstup

Copyright © 1996 - 2024 DŘEVO PRO spol. s r.o. Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies.
Vytvořeno v Unismini