int-01

Bytové interiéry

„Nevíte si rady s designem nebo vybavením Vašeho bytu či domu?

Potřebujete poradit, jaký typ materiálu k sobě dobře pasuje?

 

Chcete originální a neotřelý design vytvořený jenom pro Vás?

Sháníte architekta, který Vám připraví 3D vizualizaci Vašeho bytu?

 

Nabízíme návrhy a realizace interiérů, architektonické služby a služby bytového architekta, zakázkovou výrobu nábytku, jeho montáž a další stavební práce.“

 

Josef Krauskopf

Kuchyně

kuchyne

Ložnice

loznice

Obývací pokoje

obyvak

Vestavěné skříne

vestavene-skrine

Dětské pokoje

detske-pokoje

Postele

postele

Pro naše klienty

Našim cílem je Vaše spokojenost jak s průběhem realizace, tak s konečným výsledkem.Vždy se snažíme o to, aby realizace interiérů dopadly přesně tak, jak si naši zákazníci představovali. Máme bohaté zkušenosti s celou řadou realizovaných interiérů na klíč. Nabízíme komplexní služby v oblasti bytového designu a zakázkové výroby nábytku.

Náš bytový architekt Vám pomůže vše vyřešit tak, abyste se vyhnuli případným chybám, zbytečným investicím. Na začátku pro Vás vytvoří návrhy interiérů, které vám umožní vidět výsledek realizace interiérů ještě před začátkem veškerých prací. Spolupráce s bytovým architektem Vám usnadní zhmotnit a upřesnit vaše představy o výsledném designu interiérů. Bytový architekt zároveň vytvoří projektovou dokumentaci, která nám poslouží k přípravě rozpočtu a následně k realizaci Vašeho interiéru.

Bytový architekt Vám také pomůže vylepšit, oživit a zpříjemnit interiér tak, abyste se v něm cítili dobře, splňoval vaše požadavky na pohodlí a funkčnost a zároveň aby byl odrazem vaší osobnosti a rodinné pohody Vaší domácnosti.

Napište nám

Jméno
Neplatný Vstup

Telefon
Neplatný Vstup

Co Vás zajímá
Neplatný Vstup

Opište kód(*)
Opište kód Neplatný Vstup

Copyright © 1996 - 2024 DŘEVO PRO spol. s r.o. Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies.
Vytvořeno v Unismini